„Veni, Vidi, a nawet trochę Vici” – turniej siatkarski w Dłużcu

Lato w pełni, sezon wakacyjny rozpoczęty. Niejeden powie „Pora zamienić klepki parkietu na piaski plaży”, prawda? Oczywiście!

Ale nie oni, siatkarze Victorii Zalas. Ich wzorowa postawa w sezonie ligi TKKF, gościnność, entuzjazm, sympatia i szacunek do przeciwników zaowocowały zaproszeniem na turniej piłki siatkowej o puchar prezesa TKKF „Jura” Wolbrom, organizowany w hali sportowej SP im. Jana III Sobieskiego w Dłużcu.

„Veni, Vidi, a nawet trochę Vici” – mogli powiedzieć po zawodach nasi siatkarze.

Duchota w sali sprawiła, że już po rozgrzewce zawodnicy byli CZERWONI JAK CEGŁA. Pierwsze dwa mecze rozgrywali w roli AUTSAJDERA, ale podjęli walkę i dzielnie stawiali czoła silniejszym rywalom, co pozwoliło z optymizmem podejść do meczu trzeciego, a w nim… W nim w końcu spełnił się piękny SEN O VICTORII ????

Tym oto sposobem Victoria Zalas zajęła III miejsce w całym turnieju, a pierwsze trofeum trafia do klubowej gabloty. Mamy nadzieję, że to nie koniec sukcesów i takich osiągnięć będzie wiele w przyszłości.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich zawodników za liczny udział i świetną postawę na boisku.

Równie serdeczne podziękowania dla kolegi Przemka, który na czas turnieju objął posadę Kierownika Działu ds. Dopingu i swoimi głośnymi przyśpiewkami zagrzewał kolegów i koleżanki do walki. BO Z DOPINGIEM W SPORCIE MOŻESZ WIĘCEJ ????????

PS: Poza talentem sportowym i zaangażowaniem w zagrzewaniem zespołu do walki (z racji już wspomnianego upału zagrzewanie należy odbierać jako motywowanie). W Przemku objawił się również talent reporterski, co uwidacznia ten POST.

Nie może też oczywiście zabraknąć zdjęcia szczęśliwej drużyny.

by PGH, PGK

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*