Wygrana w ważnym meczu

Victoria wygrywa w meczu o tak zwane 6 pkt.

Gospodarze w pierwszej połowie mieli przewagę co udokumentowali dwoma trafieniami. Najpierw w 14 min Bień dośrodkował z prawej strony a do bramki gości trafił Motyl Mateusz. W 28 min ponownie po dośrodkowaniu Bienia do siatki gości trafił Podgórski Mateusz, takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Druga połowa była wyrównana ale w 84 min goście wykorzystali karnego co wprowadziło sporo nerwowości do końca meczu. Lecz wynik 2-1 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego i tym samym Victoria odniosła pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej.

Victoria Zalas – MKS Alwernia 2-1 (2-0)

bramki: Motyl Mateusz, Podgórski Mateusz

skład: Skotniczny D., Wosik T., Dudek M., Tataruch R., Cyganik M. (42 Tataruch P.), Motyl M., Wyrwik J., Cyganik R., Ślusarczyk K. (90 Knapik M.), , Bień S. (60 Ślusarczyk D.), Podgórski M. (70 Wyrwik Ł.),

ławka: Kapusta M.,

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!