Wygrana w półfinale Pucharu Burmistrza Krzeszowic 2018

Victoria Zalas pokonała w meczu półfinałowym Pucharu Burmistrza Krzeszowic 2018 zespół Tęcza Tenczynek 3-2.

Victoria w pierwszej połowie po bramkach Jan Pawlaka i Krzysztof Ślusarczyk prowadziła 2-0. Zawodnicy Tęczy jeszcze przed przerwą złapali kontakt, tym samym pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-2. Po przerwie Victoria podwyższyła wynik dzięki trafieniu Jan Pawlak i prowadziła już 3-1. Gospodarzy stać było tylko na zmniejszenie rozmiarów porażki na 2-3. Takim wynikiem zakończył się mecz i Victoria awansowała do finału rozgrywek.

Tęcza Tenczynek – Victoria Zalas 2-3 (1-2)

Bramki Victoria: Ślusarczyk Krzysztof 32, Pawlak Jan 30, 57