Wygrana na koniec rozgrywek A-klasy 2017/2018

Victoria na zakończenie rozgrywek A-klasy w sezonie 2017/2018 wygrała mecz z Wolanką Wola Filipowska 3-2.

Wynik został otwarty przez gości, Victoria wyrównała w doliczonym czasie gry pierwszej połowy dzięki bramce Krzysztofa Ślusarczyka i wynikiem 1-1 zakończyła się pierwsza połowa. W trakcie pierwszej połowy kontuzji nabawił się bramkarz Wolanki po którego przyjechało pogotowie. (po meczu okazał się, iż bramkarz Wolanki doznał złamania ręki). Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy do bramki gości trafił Krzysztof Ślusarczyk wykorzystując nieporozumienie obrońców i bramkarza rywali dając prowadzenie Victorii 2-1. Wynik na 3-1 podwyższył Rafał Cyganik uderzając precyzyjnie za pola karnego. Wolanka próbowała odrobić straty, lecz udało się zdobyć tylko drugą bramkę w 90 minucie co ustaliło wynik meczu.

Victoria Zalas – Wolanka Wola Filipowska 3-2 (1-1)

bramki Victoria: Krzysztof Ślusarczyk 45+2, 48, Rafał Cyganik 61