Wygrana dziewczyn na zakończenie sezony 2017/2018

Drużyna dziewczyn LKS Victoria Zalas na zakończenie IV-ligi kobiet gr. II sezonu 2017/2018 ograła rywalki z Naramy 3-0.

Mecz w pierwszej połowie toczył się raczej w środkowej części boiska, sporadycznie drużyny potrafiły podejść pod bramkę rywalek. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Wynik został otwarty w drugiej części spotkania po rzucie wolnym wykonywanym z lewej strony boiska bezpośrednim strzałem Łydek Iwona zaskoczyła bramkarkę rywalek, co dałe naszej drużynie prowadzenie 1-0. Dalsza część spotkania toczyła się pod dyktando zawodniczek z Zalasu. Wynik na 2-0 podwyższyła Rodzik Wiktoria natomiast wynik został ustalony w końcówce meczu gdy rzutu karnego na gola zamieniła Zwierz Natalia.

Victoria Zalas – Novi Narama 3-0 (0-0)

bramki: Łydek Iwona, Rodzik Wiktoria, Zwierz Natalia

skład Victoria: Motylska Aneta – Bilko Julia, Łydek Iwona, Mandziej Izabella, Kopeć Aleksandra – Linchard Agnieszka, Kopeć Alicja, Lis Karolina, Dudek Monika, Zwierz Natalia – Rodzik Wiktoria

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!